Kontakt

KONTAKT

Vi är ett auktoriserat bemanningsföretag! Auktorisationen är en garanti för kunden att den leverantör de anlitar är seriös, följer lagar och regler.

Ägare: Belmir Bosnjak    

 

Telefon: 073-565 61 03

Epost: belmir@full-fart.se

 

Ägare: Sanda Bosnjak

 

Telefon: 070-094 50 39

Epost: sanda@full-fart.se

VD: Per Karlsson         

 

Telefon: 070- 875 53 49

Epost: per.karlsson@full-fart.se

 

Vice VD & Bemmaningschef: Annika Bergman        

Telefon: 070-538 74 78

Epost: annika@full-fart.se

 

Konsultchef: Alen Doric           

Telefon: 079-313 37 51

Epost: alen@full-fart.se


Platschef Västerås: Belmir Bosnjak 


Telefon: 073-565 61 03

Epost: belmir@full-fart.se


Besöksadress: 

Konstnärsvägen 22

723 45 Västerås

Administration/Ekonomi: Selim Huskic          

Telefon: 0140-210 58

Epost: selim.huskic@full-fart.se

 

Gruppledare Städ: Violetta


Telefon: 0140-210 58

Epost: info@full-fart.se



Arbetsledare Flytt&Fastighet: Nasser

 

Telefon: 0140-210 58

Epost: info@full-fart.se

 

Gruppledare Städ: Sonja


Telefon: 0140-210 58

Epost: info@full-fart.se


Kontakta eller besök oss!

Vi finns i Tranås, Västerås, Katrineholm, Norrköping, Linköping, Mjölby, Nässjö, Eksjö och Vetlanda.




Huvudkontor:

Landågatan 8, Tranås 573 40


Kontor i Västerås: 

Konstnärsvägen 22, 723 45 Västerås





Telefon: 0140-210 58





Öppettider kontoret:

Vardagar: 08:00 - 16:00 (Lunchstängt: 12.00-13.00)

Ställ din fråga här så hjälper vi dig snarast möjligt

 
 
 

Vi är ett auktoriserat bemanningsföretag vilket vi är stolta över! Auktorisationen är en garanti för kunderna att den leverantör de anlitar är seriös, följer lagar och regler.

Vi är ett auktoriserat bemanningsföretag! Auktorisationen är en garanti för kunden att den leverantör de anlitar är seriös, följer lagar och regler.

BESÖK ELLER KONTAKTA OSS


Huvudkontor:

Landågatan 8

573 34 Tranås


Kontor Västerås:

Konstnärsvägen 22

723 45 Västerås


Telefon: 0140-210 58

Mail: info@full-fart.se



ÖPPETTIDER:


Kontor Tranås och Västerås:

Vardagar: 08:00 - 16:00

Jour nr: 073-565 61 03 / 070-094 50 39

Gilla oss på facebook!

Copyright © Full-Fart AB.